notice

Ostatnia aktualizacja cen 1-1-2020. Zarejestruj się aby otrzymać dostęp do informacji o cenach (dostępny po zalogowaniu).

3 aandachtspunten voor de aanschaf van diamanten

Kup diamenty w Belgii

18 Maart, 2017 12:29

Jubilerzy i złotnicy, lub inni kupcy biżuteryjni często stają w obliczu problemu znalezienia i zaufania odpowiedniego diamentu.

Ten diament musi być w stanie szybko zareagować - dostarczyć, a także, oczywiście, ceny, które są szczególnie atrakcyjne.

Kupcy diamentów w Belgii lub Holandii często zaleca się kupowanie diamentów w okręgu diamentów w Antwerpii. Jednak firmy w Antwerpii często wymagają dużych zakupów i dostarczają jedynie dane zaczynające się od określonej liczby karatów lub wysokich minimalnych wartości sprzedaży.

dealer diamentów Diberget odpowiada na potrzeby małych i średnich firm jubilerskich i złotników. W Diberget nie ma minimalnej ilości zamówienia ani minimalnego obrotu. Płacisz także w Euro, a nie w dolarach, ponieważ większość dealerów diamentów w Antwerpii potrzebuje.

Belgijscy lub holenderscy jubilerzy i złotnicy często i często wolą firmę diamentową, która specjalizuje się w dostarczaniu diamentów "na miarę".

Wszystkie dostawy są w 100% ubezpieczone i zazwyczaj są odbierane przez klienta w ciągu 48 godzin.

Zamawianie jest łatwe i za pośrednictwem wielu kanałów.

Telefonicznie +32 (0) 3-226.44.14
Przez e-mail (preferencje) info@diberget.be
Faksem +32 (0) 3-226.46.14
Dzięki naszej internetowej bazie certyfikowanych diamentów
Dostępność i szybka dostawa (niskie koszty wysyłki) można zagwarantować poprzez codzienną konserwację naszych zapasów i codzienną aktualizację naszej internetowej bazy danych diamentów

Komunikujemy się w różnych językach, w tym, oczywiście, języku niderlandzkim, naszym języku ojczystym.

Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu sprzed prawie czterech dziesięcioleci Diberget jest szczególnie ściśle związany z handlem diamentami w Antwerpii. Dzięki wieloletnim kontaktom możemy również korzystać z tanich i bezpiecznych zakupów u innych oficjalnie uznanych dilerów diamentów.

Oferujemy również pełną gwarancję pochodzenia diamentów. Wszystkie diamenty zostały zakupione za pośrednictwem certyfikowanych firm Kimberley lub firm uznanych za oficjalne podmioty handlujące diamentami w Antwerpii.

Ponieważ dajemy gwarancję, że nie będziemy sprzedawać diamentów będących przedmiotem konfliktu, nie możemy kupować diamentów od osób prywatnych.

Należy również pamiętać, że Diberget nie sprzedaje w ogóle diamentów do prywatnych, dostarczamy tylko B2B (ochrona własnej bazy klientów).

Diberget jest partnerem dla każdego jubilera lub złotnika, który poszukuje kupca diamentowego o następujących cechach:

Zaufanie dzięki doświadczeniom i 4 dekady obecności na rynku diamentów w Antwerpii
Bardzo atrakcyjne stawki dla diamentów luzem lub certyfikowanych (GIA - HRD - IGI)
Szybka dostawa, tania wysyłka, 100% ubezpieczenia

< WYTYCZNA TERMINOLOGIA DIAMENTOWA WPROWADZENIE I PORADNIK Tak określa się cenę diamentu >